slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gorzowie Wielkopolskim (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,35 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 169 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 428 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2017. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 7 988 zł/m2, rozkładem pomieszczeń na jednej, komfortowej kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca w pierwszej kolejności urzekającą lokalizacją w najbardziej zielonej okolicy w mieście. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższe bezpieczeństwo, ale komfort i wygodę. Mamy tu bowiem zarówno system ogrzewania podłogowego, jak i system alarmowy z czujnikami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje również przestronnymi pomieszczeniami i gwarancją życia na światowym poziomie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: kuchnia + taras + garderoba + przedpokój + pralnia + pokój kąpielowy + 3 sypialnie + jadalnia + spiżarnia + salon + kotłownia. Zmotoryzowani docenią na pewno duży, dwustanowiskowy garaż (w bryle). Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje pieczołowicie utrzymaną działką, gdzie znajdziemy wiele nasadzeń i drzew. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje w pierwszej kolejności fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem w nowoczesnym stylu z częściowym umeblowaniem/wyposażeniem.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem. Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3252)

Kontakt:
e-mail: k.grudzien@wgn.pl