slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,42 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 222 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 159 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 396 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa już od pierwszej prezentacji swoją urokliwą lokalizacją w bezpiecznej i cichej okolicy. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd nie tylko do centrum, ale również do autostrady. Blisko stąd do wielu sklepów, marketów, szkół. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom wysoki stopień bezpieczeństwa oraz komfortu. O to pierwsze troszczy się monitoring z instalacją alarmową, natomiast wysoki standard zapewniają klimatyzatory oraz ogrzewanie podłogowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje także starannie utrzymanym ogrodem. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA 0: sauna + siłownia + wiatrołap + hol + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia + weranda + pokój dzienny
KONDYGNACJA 1: przedpokój + łazienka + 2 balkony + 2 garderoby + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może także kompletnym umeblowaniem wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9213)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl