po lewej salon, po prawej bryła luksusowej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 280 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 mln zł (3 571 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 742 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 1998 roku z funkcjonalnym układem siedmiu pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oprócz funkcji mieszkalnej doskonale nadaje się również na działalność komercyjną. Działka posiada dwa wejścia na posesję. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży przeszła w 2011 roku generalny remont. Podczas prac remontowych między innymi dobudowano tarasy, wyprowadzono instalację na zewnętrzne solary, rozprowadzono nowy piec do ocieplania gazowego, wymieniono instalację hydrauliczną i elektryczną, zamontowano granitowe parapety, zainstalowano ogrzewanie podłogowe, położono nowe podłogi, zagospodarowano ogród, podzielono działkę na część rekreacyjną z fontanną i część leśną, odnowiono elewację zewnętrzną, wstawiono nowe okna itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO:
– sauna
– łazienka
– salon
– kuchnia
– garaż
– korytarz
– schowek
– pralnia
POZIOM JEDEN:
– wc
– salon kominkowy
– kuchnia
– taras
– jadalnia
– salon
– telewizyjny
POZIOM DWA:
– sypialnia
– 2 pokoje dla dzieci
– korytarz
– łazienka z wc
POZIOM TRZY (PODDASZE):
– pokój.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7359)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl