slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bgaz)

Rezydencja na sprzedaż Cypr (Bgaz)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Bgaz (Cypr). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku pierwotnego. Wygodny metraż 270 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1 609 500 zł (5 961 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 375 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż planowana do oddania w 2023 roku z funkcjonalnym układem dwóch pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim ogromnym potencjałem komercyjnym, gdyż świetnie nadaje się jako zakup inwestycyjny z prognozowaną, około 10-procentową stopą zwrotu w skali roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi także ciekawą propozycję dla majętnych freelancerów i osób pracujących zdalnie (on-line). Swój raj na ziemi znajdą tu również wielbiciele sportów wodnych, a w szczególności nurkowania, narciarstwa wodnego, żeglowania i windsurfingu. Dużym udogodnieniem jest niezwykle korzystny klimat, cisza, spokój, brak tłumów i fantastyczne plaże z drobnym, złocistym piaskiem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w liczne energooszczędne i nowoczesne technologie, jak system podgrzewania wody z paneli słonecznych, system hydroforowy, centralny system telewizji satelitarnej i internetowej itp. Nad zapewnieniem komfortu termicznego wszystkim domownikom czuwa klimatyzacja.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się komfortowym wnętrzem o standardzie pięciogwiazdkowego hotelu. Rodziny posiadające więcej niż jeden samochód docenią 2 miejsca parkingowe (w tym jedno zadaszone). Luksusowa rezydencja na sprzedaż z prywatnym basenem.  Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Przy zakupie luksusowej rezydencji gwarantujemy kompleksową obsługę: prezentację wybranych wcześniej nieruchomości, usługę tłumacza, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności związanych z zakupem, uzyskanie korzystnego systemu ratalnego na 12 lub 24 miesiące. Zapraszamy również do wyjazdu zakupowego w celu obejrzenia i zapoznania się z wybranymi ekskluzywnymi rezydencjami na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (202-461)

Kontakt:
e-mail: l.antoniewicz@wgn.pl