reprezentacyjne wejście oraz luksusowe wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2005 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 464 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 750 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 168 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 000 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom szukającym ekskluzywnych wnętrz, prestiżu, komfortu i najlepszej lokalizacji z dala od miejskiego zgiełku. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wolno stojący garaż na działce. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż: 3 sypialnie + kuchnia + wc + kotłownia + hol + salon + łazienka z wc + pomieszczenie gospodarcze.

W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup), skontaktuj się z nami drogą mejlową i umów się na wizytę. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną, a dzięki współpracy z 22 bankami, pomagam w negocjowaniu jak najniższej raty i uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-1245)

Kontakt:
e-mail: m.rataj@wgn.pl