elegancki kominek w luksusowym salonie ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 210 m2, a także ciekawą ceną 1,15 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2004 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie pięciu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 200 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 476 zł/m2. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje wciąż do ostatecznego uzgodnienia w właścicielem.

Ekskluzywny rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją pieczołowicie wypielęgnowaną działką obsadzona wieloma nasadzeniami. Rosną tu m.in.: krzewy, kwiaty, drzewa, iglaki. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również rewelacyjną lokalizacją gwarantującą szybki dojazd do centrum. Luksusowa rezydencja na sprzedaż składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
NIŻSZA KONDYGNACJA: spiżarnia + pomieszczenie gospodarcze + kotłownia
ŚRODKOWA KONDYGNACJA: gabinet + salon + łazienka z wc + garaż + spiżarnia + kuchnia + część jadalniana
WYŻSZA KONDYGNACJA: garderoba + korytarz + 3 sypialnie + łazienka.

U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4252)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl