wytworny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Piotrków Trybunalski

Rezydencja do sprzedaży Piotrków Trybunalski

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Piotrkowie Trybunalskim (łódzkie) za 900 tysięcy złotych. Powierzchnia 210 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2004 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 2 200 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 4 286 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM MINUS JEDEN znajdziemy: pomieszczenie gospodarcze + spiżarnię + kotłownię
POZIOM ZERO znajdziemy: garaż + łazienkę z wc + część jadalnianą + pokój dzienny + kuchnię + gabinet + spiżarnię
POZIOM JEDEN znajdziemy: korytarz + garderobę + łazienkę + 3 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto swoją doskonałą lokalizacją gwarantującą szybki dojazd do centrum. Nie bez znaczenia jest również przepięknie zagospodarowana i utrzymana działka obsadzona licznymi nasadzeniami:
– kwiatów
– iglaków
– krzewów
– drzew.

Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży do uzgodnienia ze zdecydowanym klientem. U nas pełna obsługa i bezpieczeństwo. Tylko oferty aktualne. Zapraszamy. Kompleksowa i bezpłatna pomoc w wyborze kredytu hipotecznego. U nas na miejscu bezpłatnie sprawdzisz ofertę ponad 20 banków. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (084-4252)

Kontakt:
e-mail: piotrkowtryb@wgn.pl