porośnięta bujną roślinnością luksusowa rezydencja na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Częstochowie (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 307 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 1035 m2, a także ciekawa cena 850 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 1992 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 257 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano cztery pokoje. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach elitarnego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż wyróżnia się swoim kameralnym, niepowtarzalnym klimatem:
KONDYGNACJA MINUS JEDEN:
– sauna
– komórka na wino
– pomieszczenia z kominkiem
KONDYGNACJA ZERO:
– wc
– kuchnia
– pokój dzienny
– gabinet
KONDYGNACJA JEDNA DRUGA
– antresola z pokojem
KONDYGNACJA JEDEN:
– łazienka
– 2 pokoje
– sypialnia
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona w modrzewiowym drewnie i marmurach. Na osobną uwagę zasługuje starannie utrzymany ogród, a także korzystna lokalizacja w bezpiecznej i cichej okolicy, w pobliżu szkoły, przedszkola, gimnazjum itp. Lokalizacja luksusowej rezydencji na sprzedaż gwarantuje szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Osoby zmotoryzowane zainteresuje na pewno garaż.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także 27 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7221)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl