widok od strony ogrodu na luksusową rezydencję na sprzedaż Częstochowa

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Częstochowie (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 035 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 307 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 257 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie Luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 1992 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 850 tys. zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż objęty został elitarnym programem „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży olśniewa swoim kameralnym, niepowtarzalnym klimatem:
POZIOM -1:
– komórka na wino
– sauna
– pomieszczenia z kominkiem
POZIOM 0:
– salon
– wc
– gabinet
– kuchnia
POZIOM 1/2:
– antresola z pokojem
POZIOM 1:
– sypialnia
– łazienka
– garderoba
– 2 pokoje.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wykończona w modrzewiowym drewnie i marmurach. Duże wrażenie robi starannie utrzymany ogród i atrakcyjna lokalizacja w spokojnej i bezpiecznej okolicy, w sąsiedztwie szkoły, przedszkola, gimnazjum etc. Lokalizacja ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zapewnia szybki i dogodny dojazd do centrum miasta. Rodziny posiadające samochód ucieszy z pewnością garaż.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 27 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-7221)

Kontakt:
e-mail: m.kopcik@wgn.pl