kameralny pokój dzienny z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 167 m2, a także ciekawą ceną 540 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 3 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2005 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 907 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 234 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od pierwszego spojrzenia swoim stylowym, eleganckim i komfortowym wnętrzem z użytkowym poddaszem i pomieszczeniami strychowymi. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią wygodny garaż w bryle budynku. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
– kuchnia
– 2 łazienki
– salon
– 4 sypialnie
– spiżarnia
– suszarnia
– 2 przedpokoje
– taras
– balkon.
Niezwykle efektownie prezentuje się elegancki kominek w salonie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepiękną działką z ogrodem, gdzie znajdziemy wiele drzew owocowych (jabłoń, grusza, wiśnia) oraz ozdobnych. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz 28 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8918)

Kontakt:
e-mail: s.badora@wgn.pl