na pierwszym planie taras przy ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,75 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 347 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 151 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy siedem pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2010. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 5 043 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje całkowite wyposażenie widoczne na zdjęciach plus meble ruchome plus meble w zabudowie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa również przepięknie zadbanym i wypielęgnowanym ogrodem. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA 0: dwustanowiskowy garaż + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + jadalnia + pokój dzienny + spiżarnia + kuchnia + sypialnia + wc + hall + garderoba + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: gabinet + pokój gościnny + hall + 2 łazienki + 2 garderoby + 2 sypialnie.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także doskonałą lokalizacją. Do centrum miasta jest nieco ponad 10 km. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca niepowtarzalnością, wyjątkowością i najwyższym poczuciem luksusu na europejskim poziomie. Zapraszamy na prezentację i zachęcam do zakupu tej ekskluzywnej rezydencji. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-8928)

Kontakt:
e-mail: t.badura@wgn.pl