zdjęcie wykonano z drona pokazujące ekskluzywna rezydencję na sprzedaż Tarnów

Rezydencja do sprzedaży Tarnów

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Tarnowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 570,47 m2, a także ciekawą ceną 3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na trzech kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 4 482 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 5 259 zł/m2.

Luksusowa willa na sprzedaż niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki m.in. licznym energooszczędnym rozwiązaniom, jak np. instalacja fotowoltaiczna 10 KW. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa z pewnością zadanym ogrodem z wieloma nasadzeniami krzewów i drzew. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. Dba o to m.in. rozprowadzona instalacja ogrzewania podłogowego. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą następujące pomieszczenia i pokoje:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + pomieszczenie gospodarcze + garaż + magazyn + komunikacja + winda + klatka schodowa
KONDYGNACJA 0: 2 pokoje + łazienka + komunikacja + salon + jadalnia + spiżarnia + kuchnia + łazienka + klatka schodowa + winda + klatka schodowa + hall + wiatrołap
KONDYGNACJA 1: 2 łazienki + garderoba + 3 pokoje + garderoba + pralnia + hall + winda.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się też imponującym widokiem na Górę św. Marcina. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (053-2860)

Kontakt:
e-mail: biuro@wgn.tarnow.pl