slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Częstochowy (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 1 823 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 3 906 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 320 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, pięć pokoi na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1,25 mln zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów szukających wytwornych wnętrz, szyku i życia na światowym poziomie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności również starannie wypielęgnowaną i zadbaną działką z elementami małej architektury. Znajdziemy tu: altanę, oczko wodne, trejaż z winogronem, grill z kamienia jurajskiego oraz wędzarnię. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa również swoją wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami drzew.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom nieskrępowane poczucie bezpieczeństwa i komfortu. O to pierwsze troszczy się instalacja alarmowa + antywłamaniowe rolety. Właściciele aut docenią jednostanowiskowy garaż w bryle + dodatkowy garaż od frontowej strony. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwycić może również starannie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy detal:
NIŻSZY POZIOM: jadalnia + senioratka + łazienka + salon + kuchnia + taras;
WYŻSZY POZIOM: 3 pokoje + łazienka + 3 garderoby + hall.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej i eleganckiej zabudowy jednorodzinnej. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1248)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl