slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 155 m2, a także ciekawą ceną 750 tys. zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1982 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 000 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 4 839 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaskakuje już od pierwszej prezentacji starannie wypielęgnowaną działką z wieloma nasadzeniami krzewów i drzew, a także fenomenalną lokalizacją w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej. W zasięgu wzroku mamy sklepy, przedszkola, obiekty kultu religijnego itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także gustownie zaaranżowanym wnętrzem, na które składają się: 3 sypialnie + kuchnia + korytarz + łazienka + pokój dzienny + jadalnia. Właściciele aut z pewnością docenią przyległy garaż. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także dużym potencjałem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-1198)

Kontakt:
e-mail: a.hoderna@wgn.pl