slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 720 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 280 m2 powierzchni posadowiona na działce 1 716 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 1986. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 2 571 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim bajkowym ogrodem i przepięknie utrzymaną działką. Zamożne rodziny, które posiadają większą liczbę pojazdów ucieszą aż 3 miejsca garażowe (2 murowanym budynku obok + 1 w bryle). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom życie na europejskim poziomie w poczuciu bezpieczeństwa oraz komfortu. Znajdziemy tu zarówno nowoczesną instalację alarmową, jak i antywłamaniowe rolety. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
KONDYGNACJA -1: kotłownia;
KONDYGNACJA 0: garaż + przedpokój + spiżarnia + hol + łazienka + jadalnia + kuchnia + sypialnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: hol + przedpokój + łazienka + 2 pokoje + sypialnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenie z możliwością adaptacji.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z większością umeblowania.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także nowoczesną i nietuzinkową aranżacją wnętrza. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ok. 80 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług, a także ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9506)

Kontakt:
e-mail: a.luszcz@wgn.pl