slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gdańska (pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 636 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 769 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 260 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 3 kondygnacjach. Wolno stojąca zabudowa. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 500 000 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoją malowniczą lokalizacją na morenowych wzgórzach otoczonych pięknymi, mieszanymi lasami ciągnącymi się nieprzerwanie przez kilkanaście kilometrów. Od centrum Gdańska dzieli około dziesięć kilometrów. Lokalizacja zapewnia dobry dojazd do obwodnicy S6, co gwarantuje bezproblemowy wyjazd w każdym kierunku. W sąsiedniej dzielnicy kompletna infrastruktura: szkoły, przedszkola, przychodnie zdrowia, sklepy etc.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także swoim komfortowym i wysmakowanym wnętrzem z następującym rozkładem:
PARTER:
– wejście;
– kotłownia;
– łazienka;
– garaż;
PIĘTRO I:
– 2 pokoje;
– salon;
– aneks kuchenny;
– jadalnia;
– łazienka;
– pokój;
– balkon;
PIĘTRO II:
– 2 pokoje;
– garderoba;
– łazienka;
– strych nieużytkowy.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może również rewelacyjnym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje swoim mieszkańcom wysoki komfort (elektryczne ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (domofon). W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji lub kredytu na jej zakup, bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniamy obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1436)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl