slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 145 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 200 m2, a także ciekawa cena 829 tys. zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 200 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w eksploatacji dzięki zastosowaniu nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań, jak na przykład fotowoltaika. Zmotoryzowani docenią na pewno dwa garaże (z pomieszczeniami gospodarczymi).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie wykończonym wnętrzem zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
POZIOM 1: sypialnia + pokój dla dziecka + jadalnia + salon + łazienka + balkon + kuchnia;
POZIOM 0: taras + łazienka + balkon + sypialnia + korytarz + pokój + salon + kuchnia;
POZIOM -1: kotłownia + pomieszczenie do własnej aranżacji + letnia kuchnia + spiżarnia + 2 garaże 2-stanowiskowe.
Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oferuje domownikom niezapominane widoki na las. W poczet zalet tej luksusowej rezydencji na sprzedaż warto jeszcze zaliczyć elitarną lokalizację w otoczeniu nobilitującej zabudowy jednorodzinnej.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-1482)

Kontakt:
e-mail: sjagusiak@wgn.pl