slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2022 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 5 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 913 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 2 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 699 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 240 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 729 m2. Standard deweloperski.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa gustownie zaaranżowanym wnętrzem z funkcjonalnym układem pomieszczeń:
PARTER:
– wiatrołap;
– salon;
– aneks kuchenny;
– taras;
– łazienka;
– pomieszczenie na schowek/pralnie;
– pokój;
PIĘTRO:
– 2 pokoje;
– schowek;
– łazienka;
– sypialnia;
– garderoba.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom wysoki standard życia w otoczeniu licznych udogodnień, jak np. ogrzewanie podłogowe. O bezpieczeństwo domowników dbają antywłamaniowe drzwi wejściowe. Zamożne osoby dysponujące kilkoma samochodami ucieszą aż 4 miejsca parkingowe. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fenomenalną lokalizacją w spokojnej i cichej okolicy, skąd szybko można dojechać do centrum miasta. Wokół pola i lasy.

WGN to największa w Polsce agencja nieruchomości, posiadająca ponad 70 biur w całym kraju. Gwarancją skuteczności naszej agencji jest doskonała znajomość rynku, wysoka jakość usług oraz ponad 30 lat doświadczenia na rynku nieruchomości. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9804)

Kontakt:
e-mail: g.rutko@wgn.pl