zaprojektowany w nowoczesnym stylu z kominkiem luksusowa rezydencja na sprzedaż Częstochowa (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Częstochowa (okolice)

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Częstochowy (śląskie). Prestiżowa lokalizacja, najwyższy standard wykończenia oraz najlepszej jakości użyte materiały to najmocniejsze atuty tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja w atrakcyjnej cenie 399 000 złotych. Metraż 160 mkw. daje w przeliczeniu na metr kwadratowy 2 494 zł. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 5 pokoi na 1 kondygnacji. Budynek wzniesiony w 1931 roku. Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zadbanej, 1820-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca już od pierwszego spojrzenia starannie wypielęgnowaną i zagospodarowaną działką, gdzie stoi zabytkowa stodoła, liczne pomieszczenia gospodarcze, oczko wodne oraz gdzie rośnie wiele nasadzeń owocowych, iglastych oraz orzechowatych drzew.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi: salon + pomieszczenia piwniczne + 4 pokoje + kotłownia + łazienka + wc + kuchnia. Luksusowa rezydencja stylizowana na osiemnastowieczny dwór polski. Niewątpliwą zaletą jest również jej atrakcyjna lokalizacja na lekkim wzniesieniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej.

Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż posiada amfiladowy układ przestrzenny, a wejście z dwiema obszernymi kolumnami nadaje dodatkowo renesansowy klimat. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (181-261)

Kontakt:
e-mail: agmyz@wgn.pl