kameralny salon z kominkiem w ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Drawsko Pomorskie

Rezydencja do sprzedaży Drawsko Pomorskie

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Drawsku Pomorskim (zachodniopomorskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 850 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 7 671 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 110,81 mkw. Rynek wtórny. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie 6 pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 5002-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Malownicza lokalizacja zaledwie ok. 150 m od pięknego jeziora, ogromny potencjał związany z prowadzeniem tu agroturystyki oraz olbrzymia powierzchnia działki to kolejne zalety tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
na PARTERZE: 2 sypialnie + 2 łazienki + salon + kuchnia + taras
na PIĘTRZE: 3 sypialnie,

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również niskimi kosztami eksploatacyjnymi, 3-szybowymi oknami, kominkiem z płaszczem wodnym oraz wiatą na dwa samochody. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż obejmuje wyposażenie. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży doskonale nadaje się dla osób ceniących spokój i ciszę. Przy okazji, to prawdziwy raj dla wędkarzy oraz świetne miejsce wypraw na grzybobranie. Warto w tym momencie wspomnieć, że wraz z luksusową willą istnieje możliwość dokupienia działki o pow. 806 m2 z bezpośrednim dostępem do jeziora za 50 tys. zł.

Przy zakupie tej ekskluzywnej rezydencji zapewniamy pełną obsługę kredytową na bardzo korzystnych warunkach. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na prezentację luksusowej rezydencji na sprzedaż. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-10556)

Kontakt:
e-mail: k.zgorzelski@wgn.pl