slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Dolny Śląsk

Rezydencja do sprzedaży Dolny Śląsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż na Dolnym Śląsku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w siedemnastym wieku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z dziesięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 2 333 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 3,5 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 1 500 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 136 852 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w stylu pałacu zapewniająca przyszłym właścicielom życie na światowym poziomie w otoczeniu królewskich sal, eleganckich pomieszczeń oraz przepięknego, przypałacowego parku z lejami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wchodzi w skład prestiżowego kompleksu wraz z bajecznym parkiem, terenami rolnymi, dwoma stawami oraz budynkami oficyny folwarku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży jest obecnie zamknięta i zabezpieczona przed niepożądanym wejściem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż jest częściowo odremontowana, jednak wymaga dalszych nakładów na odbudowę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje ponadto bogatą historią i przepiękną architekturą. Znajdziemy tu wiele ciekawych, architektonicznych elementów, jak: balkon w portalu zwieńczonym półkulistym (circulaire) frontonem z herbem budowniczego, mansardowy dach z lukarnami etc. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wpisana została do rejestru zabytków. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa doskonałą lokalizacją blisko DK nr 8. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wybudowana w stylu barokowym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz zasady Kodeksu Etyki Zawodowej. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług, opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu Rynku. WGN oferuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji bezpieczeństwo oraz pomoc notariusza. WGN gwarantuje pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup lub remont ekskluzywnej rezydencji. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż tylko w uzgodnionym terminie.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (010-3782)

Kontakt:
e-mail: lidia.dolhan@wgn.pl