slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Toruń (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Torunia (kujawsko-pomorskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 3 104 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 5 288 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 160,55 metra kwadratowego luksusowej powierzchni, 5 pokoi na 2 kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2020 roku. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 849 tys. zł.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu zaaranżowanym z wyczuciem dobrego smaku wnętrzem, które zapewnia domownikom życie na europejskim poziomie. Praktyczny rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji do sprzedaży obejmuje: kuchnię + 4 sypialnie + pokój dzienny + jadalnię + łazienkę. Rodziny posiadające samochód na pewno docenią jednostanowiskowy garaż.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się fantastyczną lokalizacją. W zasięgu wzroku mamy przepiękne jeziora i lasy. Okolica na pewno sprzyja relaksowi i odprężeniu. Lokalizacja zachęca do długich spacerów, rowerowych eskapad oraz urządzaniu pikników na łonie natury. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może przepięknie wypielęgnowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2390)

Kontakt:
e-mail: m.bauman@wgn.pl