slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Trójmiasta (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2013 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 8 043 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1,48 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 184 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 004 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoim przepięknie zaaranżowanym ogrodem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom komfort, wygodę i bezpieczeństwo. O to pierwsze troszczy się m.in. klimatyzacja z oddzielnymi sterownikami w każdym pomieszczeniu, natomiast gwarancją bezpieczeństwa jest instalacja alarmowa plus wideodomofon.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, przestronności i kontaktu z naturą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się ponadto nowoczesnym wnętrzem z praktycznym układem pomieszczeń:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + garaż + wc + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny + hol + wiatrołap;
KONDYGNACJA 1: 2 garderoby + łazienka + 3 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje ponadto pieczołowicie wypielęgnowaną działką oraz atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu rozbudowanego zaplecza handlowo-usługowego. Okolica sprzyja aktywności fizycznej, długim spacerom i relaksowi. Szybko stąd dojedziemy do Trójmiasta. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającymi na terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-410)

Kontakt:
e-mail: k.sekura@wgn.pl