slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gdynia (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gdyni (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 1980 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z 9 pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 4 079 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na 4 kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 1 550 000 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 380 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 049 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją rewelacyjną lokalizacją zapewniającą szybki dojazd do pełnej infrastruktury. Nieopodal znajdziemy sklepy, dyskonty znanych marek, drogerie, szkołę, przedszkole, żłobki, kościół, przychodnię zdrowia, aptekę.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale inwestycyjnym, gdyż doskonale nadaje się pod działalność komercyjną bądź/i pod wynajem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część prestiżowego kompleksu zabudowań wraz z:
– dodatkowym budynkiem;
– 2 lokalami mieszkaniowymi;
– lokalem;
– budynkiem garażowym;
– 2 pomieszczeniami gospodarczymi.

LOKAL MIESZKANIOWY NR 1:
PARTER: przedsionek + hol + salon + kuchnia;
PIWNICA: schody + hol + 2 pokoje + łazienka + wc;
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: kotłownia + suszarnia + pomieszczenie gospodarcze + spiżarnia + przedsionek + garaż;
LOKAL MIESZKANIOWY NR 2
PARTER: przedpokój + hol + pokój + wc + łazienka;
PIĘTRO: schody + hol + salon + kuchnia + jadalnia + przedpokój + 2 pokoje + łazienka;
STRYCH
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: garaż + pomieszczenie gospodarcze;
BUDYNEK II:
– LOKAL MIESZKANIOWY nr 1:
PARTER: wiatrołap + kuchnia + łazienka + 2 pokoje;
POMIESZCZENIA PRZYNALEŻNE: garaż + pomieszczenie gospodarcze.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca także przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Współpracując z WGN Wejherowo – biurem nieruchomości działającym terenie Trójmiasta oraz małego Trójmiasta Kaszubskiego – otrzymujesz pełną obsługę. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup nieruchomości. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Bez dodatkowych opłat – kupując tę nieruchomość z naszą pomocą kupujący nie zapłaci żadnej prowizji. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (035-183)

Kontakt:
e-mail: anna.tarnawska@wgn.pl