slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

Rezydencja na sprzedaż Chrzanów

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Chrzanowie (małopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na dwóch kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 198 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,1 mln zł (5 556 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 6 696 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2013 roku z funkcjonalnym układem pięciu pokoi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym właścicielom nie tylko najwyższy komfort, ale również bezpieczeństwo. O to pierwsze dbają: klimatyzacja + ogrzewanie podłogowe. O bezpieczeństwo z kolei troszczy się instalacja alarmowa + wideodomofon. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w opcji z meblami ogrodowymi + dużym AGD + umeblowaniem itp.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszego przekroczenia progu swoim wystylizowanym wnętrzem zaprojektowanym zgodnie z najnowszymi trendami:
KONDYGNACJA 0: garaż + kotłownia + hol + wiatrołap + wc + taras + kuchnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: balkon + łazienka + 4 sypialnie + pralnia + garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana do majętnych osób, którzy chcą mieszkać w kontakcie z naturą (las, cisza, spokój), a zarazem blisko centrum dużego miasta i autostrady. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego za ofertę 6165. Gwarantujemy obsługę notarialną, prawną, pomagamy w uzyskaniu kredytu, skupujemy za gotówkę. Posiadamy tytuł brokera roku. Ok. 80 biur w całym kraju. WGN.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (048-4729)

Kontakt:
e-mail: chrzanow@wgn.pl