slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 456 m2, a także ciekawą ceną 1,493 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2008 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie siedmiu pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 268 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 274 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa już od pierwszej prezentacji malowniczą lokalizacją wśród jezior i lasów. Swoją przystań na ziemi znajdą tu nie tylko osoby ceniące ciszę i spokój, ale także amatorzy aktywnego wypoczynku (długie ścieżki rowerowe). Rodziny posiadające samochód ucieszy na pewno olbrzymia wiata na posesji, gdzie schronienie znajdzie wiele samochodów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje wysmakowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia:
POZIOM ZERO: kuchnia + wc + salon + ogród zimowy;
POZIOM JEDEN: łazienka + przedpokój + 3 sypialnie + garderoba;
POZIOM DWA: pomieszczenia strychowe.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Więcej informacji na temat oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji udzielę drogą mailową. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż nie zawiera wynagrodzenia dla biura. Polecam i zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. WGN Nieruchomości umożliwia Państwu również bezpłatną pomoc przy sprawdzeniu zdolności kredytowej w tym również pomoc w uzyskaniu kredytu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3133)

Kontakt:
e-mail: a.chrostek@wgn.pl