slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (4 613 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 141 m2, a także ciekawa cena 1,25 mln zł. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 271 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z trzech kondygnacji, na których zaaranżowano sześć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w komforcie, luksusie i bezpieczeństwie. Czuwa nad tym między innymi instalacja alarmowa oraz monitoring. Właścicieli aut ucieszy z pewnością miejsce parkingowe z tyłu budynku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o olbrzymim potencjale komercyjnym. Doskonale nadaje się pod działalność komercyjną, jak np. restauracja, kawiarnia czy inne usługi.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
POZIOM ZERO / STREFA USŁUGOWA: pomieszczenie + wc + zaplecze socjalne;
POZIOM JEDEN: kuchnia + hol + jadalnia + łazienka + pokój dzienny;
POZIOM DWA: aneks kuchenny + garderoba + łazienka + 2 sypialnie.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż o monumentalnej architekturze w stylu kamienicy. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w nobilitującej lokalizacji, w sercu miasta, przy ruchliwym deptaku. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5562)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl