elegancki salon oraz zabudowana kuchnia w luksusowej rezydencji na sprzedaż Zielona Góra (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na trzech kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 271 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 1,64 mln zł (6 052 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 141 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku o funkcjonalnym układzie sześciu pokoi. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż wciąż pozostaje do ostatecznego uzgodnienia z właścicielem.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje wszystkim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa (alarm + monitoring) oraz komfortu. Właścicieli aut zainteresuje z pewnością miejsce parkingowe z tyłu budynku. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o dużym potencjale komercyjnym pod np. wykwintną restaurację, uroczą kawiarnię czy inne usługi. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA 0 / STREFA USŁUGOWA:
– zaplecze socjalne
– pomieszczenie
– wc
KONDYGNACJA 1
– strefa zaciszna
– jadalnia
– salon
– hol
– łazienka
– kuchnia
KONDYGNACJA 2:
– łazienka
– aneks kuchenny
– 2 sypialnie
– garderoba.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o monumentalnej architekturze w stylu kamienicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w elitarnej lokalizacji, w centrum miasta, przy ruchliwym deptaku. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) skontaktuj się z nami drogą mejlową, zadaj swoje pytania i umów się na prezentację.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż i wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (186-5562)

Kontakt:
e-mail: w.walkowiak@wgn.pl