slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (ale na terenie woj. zachodniopomorskiego). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2013 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z sześciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 9 677 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na trzech kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2,7 mln zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 279 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 815 m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może starannie wypielęgnowanym ogrodem oraz dużą liczną miejsc parkingowych. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się estetycznie zaprojektowanym pod okiem architekta, nowoczesnym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0: pomieszczenie techniczne + pomieszczenia socjalne + łazienka + 4 pokoje + 2 pomieszczenia / kuchnia + hol;
KONDYGNACJA 1: balkon + taras + 5 pokoi/sypialni + hol;
KONDYGNACJA 2: pomieszczenia magazynowe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim domownikom wysoki stopień bezpieczeństwa, a także komfortu. O to pierwsze dba wyspecjalizowana firma ochroniarska oraz instalacja alarmowa. Komfort z kolei gwarantuje m.in. ogrzewanie podłogowe. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje dużym potencjałem komercyjnym z opcją prowadzenia w jej wnętrzu działalności.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ponadto atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Do centrum jest nieco ponad 2 km. Okolica uważana jest za bezpieczną, spokojną i cichą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel). Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka nowoczesną, estetyczną bryłą wybudowaną w oparciu o autorski, indywidualny projekt. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN.

Serdecznie polecamy i zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. W kwestii bezpieczeństwa przed prezentacją ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży niezbędne będzie podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty, co wiąże się z okazaniem swojej tożsamości. Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

WGN gwarantuje pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Niniejsza oferta nie stanowi oferty, a także zaproszenia do rokowań zgodnie z Art. 71 KC w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3346)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl