slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja na sprzedaż Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż położona na wypielęgnowanej działce o pow. 290 m2 w atrakcyjnej rynkowo cenie 18 750 zł/m2. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia nowym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Do dyspozycji przyszłych właścicieli jest 98 metrów kwadratowych luksusowej powierzchni, cztery pokoje na dwóch kondygnacjach. Wybudowana w wolno stojącej zabudowie luksusowa rezydencja na sprzedaż pochodzi z 2023 roku. Rynek pierwotny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana jest osobom o najbardziej wyrafinowanym guście, którzy oczekują najwyższego poziomu życia i wygody, dlatego wszystkie wnętrza wykończone zostały materiałami najlepszego sortu. Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż to 1 837 465 zł.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca już od przekroczenia progu fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem z dbałością o każdy szczegół. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
– kuchnia;
– 2 łazienki;
– taras/solarium;
– 3 sypialnie;
– salon;
– basen.
Na osobną uwagę zasługuje na pewno przepięknie zagospodarowany ogród.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oferuje swoim mieszkańcom nie tylko najwyższy standard życia (klimatyzacja), ale również bezpieczeństwo (instalacja alarmowa + solidne, antywłamaniowe drzwi). Majętne osoby posiadające więcej samochodów zainteresuje pobliski, wielostanowiskowy parking. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert także niesamowitą lokalizacją w otoczeniu krystalicznie czystych plaż ze złotym piaskiem. To unikatowy teren pomiędzy morzem a słonymi lagunami. Ciekawostką jest komunikat Światowej Organizacji Zdrowia, która uznała ten klimat za jeden z najzdrowszych na świecie.

WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Więcej ciekawych ofert znaleźć można na www.wgn.pl

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9450)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl