slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 125 m2, a także ciekawą ceną 470 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana 2 kondygnacjach. Zabudowa dom szereg. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 1920 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 4 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 138 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 760 zł/m2.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom nie tylko wysoki stopień bezpieczeństwa, ale również najwyższy komfort życia (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż ogrzewana piecem na węgiel i drzewo (możliwość wydzielenia miejsca na kominek). Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastycznie zaaranżowanym wnętrzem, gdzie znajdziemy:
KONDYGNACJĘ 0: kuchnia + pokój dzienny + hol + przedpokój + + 2 sypialnie + pomieszczenie magazynowe + łazienka z wc;
KONDYGNACJĘ 1: 2 pokoje.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż olśniewa ponadto pieczołowicie wypielęgnowaną działką. Luksusowa rezydencja do sprzedaży w bardzo dobrym stanie technicznym. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż imponuje doskonałą lokalizacją w bezpiecznej okolicy. Na wyciągnięcie ręki bogate zaplecze handlowo-usługowe. Luksusowa rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem agentów WGN.

Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Kupujący następujące ponosi koszty związane z zakupem luksusowej rezydencji: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.
Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-659)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl