slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

Rezydencja do sprzedaży Włochy (Palermo)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Palermo (Włochy). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,17 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 167 m2 powierzchni posadowiona na działce 3 700 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojącej. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 12 994 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje domownikom imponujące życie na europejskim poziomie w otoczeniu licznych udogodnień, wygód i prestiżu. Dbają o to między innymi klimatyzacja i ogrzewanie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fantastycznym ogrodem, który jest pod opieką profesjonalnego ogrodnika. Znajdziemy tu również letnią kuchnię i miejsce na zewnętrzny prysznic. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na indywidualnym projekcie z ogromnymi przeszkleniami. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca fenomenalną lokalizacją 900 metrów od morza. Do lotniska jest zaledwie 10 minut. Wokół wiele atrakcji turystycznych. Nie brakuje tu również bogatego zaplecza handlowo-usługowego.

Kontaktując się z biurem WGN, klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. 33 lata doświadczenia na rynku nieruchomości – tysiące zadowolonych klientów. Posiadamy licencje Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie naszych klientów.  WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo każdej transakcji. Nie martw się o nic. Eksperci WGN zapewniają kompleksową obsługę od doradztwa przy projektowaniu inwestycji, poprzez ich realizacje, wielopłaszczyznową reklamę i marketing na rynku lokalnym i globalnym, kończąc na sprzedaży i przekazaniu nieruchomości klientom. Profesjonalizm i wysoki standard usług gwarantuje „Znak Jakości WGN”.

Stosujemy System Jakości WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji na każdym jej etapie. WGN zapewnia pomoc w sprawach prawnych i podatkowych związanych z zakupem, co zwiększa bezpieczeństwo inwestycji. Wybierając WGN, można uniknąć ryzyka nieuczciwych transakcji i cieszyć się spokojem podczas procesu zakupu nieruchomości na Sycylii. WGN wyróżnia się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 33-letnim doświadczeniu.

Posiadamy szeroką wiedzę o lokalnym rynku, dostarczamy rzetelnych informacji o dostępnych nieruchomościach i pomagamy w negocjacjach cenowych, dlatego aby zapewnić bezpieczny zakup ekskluzywnej rezydencji na Sycylii, warto skorzystać z renomowanego biura WGN. WGN zapewnia kompleksową obsługę klienta: od prezentacji ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż po całą procedurę sprzedaży (tłumacz przysięgły, obsługa prawna, obsługa notarialna, konto w banku). Istnieje możliwość odbioru z lotniska Palermo. Opieka po przylocie i w następnym etapie ewentualny wynajem komercyjny luksusowej rezydencji.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (105-14227)

Kontakt:
e-mail: p.galazka@wgn.pl