slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Grudziądz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Grudziądz (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Grudziądza (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (3 056 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 2 936 m2, a także ciekawa cena 550 000 zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 180 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 3 kondygnacji, na których zaaranżowano 5 pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oczarowuje swoją przepiękną, malowniczą lokalizacją oraz przynależnymi stawami. Szum wody, zapachy z okolicznych pól czy śpiew ptaków są gwarancją udanego relaksu po ciężkim dniu pracy. Dużą zaletą oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji są imponujące widoki na pola i lasy. W okolicy znajdziemy szereg jezior. Luksusowa rezydencja na sprzedaż przeszła nie tylko remont, ale i rozbudowę z wymianą wszystkich instalacji, wstawieniem nowych drzwi, okien i położeniem nowego dachu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca również starannie wypielęgnowanym ogrodem z kamienną fontanną. Dużym udogodnieniem jest na pewno znajdujący się tu budynek gospodarczy, który zmieniono na duży garaż. Nową oprawę otrzymała również stara studnia zdobiąca rozległy taras. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji tworzą:
PARTER:
– salon;
– kuchnia;
– kotłownia;
– łazienka;
– pralnia;
– wc;
– garderoba;
– jadalnia;
– wiatrołap;
– taras;
PODDASZE:
– 3 sypialnie;
– taras;
– łazienka.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (154-2160)

Kontakt:
e-mail: z.bialy@wgn.pl