slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Gorzów Wielkopolski (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego (lubuskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 185,99 m2, a także ciekawą ceną 1,3 mln zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na dwóch kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2010 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie czterech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1 171 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 990 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż urzeka przepięknie zadbaną i zagospodarowaną działką oraz prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wraz z całym wyposażeniem i umeblowaniem (do uzgodnienia podczas prezentacji). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa wysmakowanym i wystylizowanym wnętrzem z podziałem na następujące pomieszczenia i pokoje:
POZIOM ZERO: garaż + spiżarnia + pokój gościnny + pokój dzienny + łazienka + jadalnia + kuchnia + hall/komunikacja;
POZIOM JEDEN: łazienka + 2 garderoby + 3 pokoje + hall/komunikacja;
POZIOM DWA: pomieszczenia strychowe

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają:
– monitoring;
– antywłamaniowe drzwi;
– system alarmowy.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatej infrastruktury: sklepy, punkty usługowe, przedszkola, szkoły, apteki, banki, obiekty kultu religijnego, urząd gminy etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się swoją tradycyjną architekturą i nowoczesnym wnętrzem zaprojektowanym w skandynawskim designie. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Zapraszamy na wcześniej ustaloną prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Klientom zainteresowanym zakupem luksusowej rezydencji WGN zapewni pełną, profesjonalną obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu na jej zakup. Indywidualnie dla kupującego negocjujemy najlepsze warunki kredytowe. Zapewniamy bezpieczeństwo transakcji doprowadzonej do podpisania aktu notarialnego. Uwaga: przed prezentacją luksusowej rezydencji na sprzedaż niezbędne będzie uzyskanie w naszym biurze statusu klienta poszukującego. Otrzymanie statusu odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego potwierdzenia odbioru oferty w naszym biurze (niezobowiązującego w przypadku niedokonywania zakupu ww. nieruchomości) przed oględzinami ww. nieruchomości.  Wraz z właścicielami zwracamy się też z uprzejmą prośbą o uszanowanie prywatności i nieprzybywanie na nieruchomość bez uprzednio umówionej wizyty i bez opiekuna oferty.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej, a także kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Zapewniamy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (130-3328)

Kontakt:
e-mail: kazus@wgn.pl