slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Estepona)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Estepona (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2 542 600 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna) oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 125 m2 powierzchni. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą trzy pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 20 341 zł/m2, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją fantastyczną lokalizacją na terenie nobilitującego kompleksu tuż obok prestiżowego pola golfowego. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży adresowana w głównej mierze do majętnych amatorów gry w golfa. Ale nie tylko. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zainteresuje również wszystkich tych, którzy marzą o zamieszkaniu na europejskim poziomie w otoczeniu luksusów, komfortu i wygody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoim słonecznym wnętrzem z estetycznie wykończonym salonem i 3 sypialniami.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-43850)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl