slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

Dwór do sprzedaży Zielona Góra (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowy dwór na sprzedaż w okolicach Zielonej Góry (lubuskie). Ekskluzywny dwór do sprzedaży poszczycić się może ogromną powierzchnią 1 100 m2 i doskonale zagospodarowaną działką 4 736 m2. We wnętrzu oferowanego na sprzedaż luksusowego dworu znajdziemy cztery kondygnacje. Ekskluzywny dwór do sprzedaży dedykowany jest klientom z najgrubszym portfelem szukającym życia na królewskim poziomie oraz prestiżu. Luksusowy dwór na sprzedaż oddany do użytkowania w 1905 roku z najlepszej klasy materiałów. Cena ekskluzywnego dworu do sprzedaży ustalona została na 1 800 000 zł. Na koniec warto podkreślić nie mniej atrakcyjną cenę za metr kwadratowy wynoszącą 1 636 zł/m2.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży nie jest wpisany w rejestr zabytków i jest w obrębie rewitalizacji. Luksusowy dwór na sprzedaż oczarowuje swoim eleganckim wnętrzem z 25 dużymi pomieszczeniami. Znajdziemy tu między innymi: 2 pomieszczenia piwniczne, balkon, wc, stołówkę, zaplecze kuchenne, kuchnię etc. Ekskluzywny dwór do sprzedaży imponuje atrakcyjną lokalizacją w bliskim sąsiedztwie centrum. Luksusowy dwór na sprzedaż wyróżnia się dużym potencjałem pod działalność gospodarczą, jak np.:
– usługi;
– restaurację;
– gabinety;
– placówki;
– hotel.

Ekskluzywny dwór do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. WGN zapewnia pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont ekskluzywnego dworu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowego dworu zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnego dworu oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim WGN Polkowice, ul. Słubicka 5C. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (046-2067)

Kontakt:
e-mail: i.rzezawska@wgn.pl