slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 6 107 670 zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 459 m2 powierzchni posadowiona na działce 6 458 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą cztery pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 13 306 zł/m2, jedną, komfortową kondygnacją, a także pochodzeniem z rynku pierwotnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom życie na europejskim poziomie w otoczeniu niebywałych wygód i komfortu. Dla przykładu mamy tu prywatną salę kinową, basen bez krawędzi typu „infinity”, egzotyczny ogród itp. Co ważne, jeszcze na tym etapie projektu ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży nowi właściciele mogą dostosować wnętrze i jego układ pod swoje potrzeby i upodobania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją malowniczą lokalizacją blisko plaży, wśród lasów i gór. Z okien przy dobrej widomości widać wybrzeża Afryki i Gibraltar. W pobliżu mieszczą się liczne kurorty, hotele, restauracje, kluby fitness, punkty usługowe, apteki, pralnie, restauracje, bary, sklepy, supermarkety, centra handlowe itp. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wykończona w opcji „pod klucz”.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-103)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl