slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Mijas (Hiszpania). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 169 m2, a także ciekawą ceną 2 578 794 zł (cena podana w PLN jest przeliczona wg kursu EUR i jest zmienna). Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na jednej kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek pierwotny. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie trzech pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 15 259 zł/m2.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z możliwością personalizacji wnętrza zgodnie z potrzebami przyszłego właściciela (dodatkowo płatne. Należy poinformować o tym przed terminem ustalonym przez zarząd budowy zgodnie z poziomem zaawansowania prac). Luksusowa rezydencja na sprzedaż ekonomiczna w utrzymaniu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje swoim nowoczesnym designem wnętrza. Ogromne wrażenie robi oryginalne oświetlenie LED-owe.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zaprojektowana, aby w pełni wykorzystać obfite, naturalne światło i zaoferować wyjątkową wygodę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca swoją fenomenalną lokalizacją na terenie elitarnej inwestycji mieszkaniowej z ciekawą ofertą części wspólnych. Nowi lokatorzy będą mogli korzystać ze znajdujących się tu:
– siłowni;
– SPA;
– kortów do gry w padle;
– centrum sportowo-rekreacyjnego;
– basenów;
– rekreacyjnych terenów;
– krajobrazowe ogrodów.
To niezwykle nobilitujący teren zamkniętego kompleksu rezydencjalnego o innowacyjnym i nowoczesnym stylu.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (072-259)

Kontakt:
e-mail: spaincostadelsol@wgn.pl