slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (Mijas)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Mijas (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z pięciu pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 37 199 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 8 369 770 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 225 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 6 458 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyróżnia się przepięknym, egzotycznym ogrodem i prywatnym basenem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu dzięki fotowoltaice. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje swoim domownikom komfort (klimatyzacja z najnowszą technologią aerotermalną + ogrzewanie podłogowe) oraz bezpieczeństwo (alarm z czujnikami + wideofon).

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży poszczycić się może eleganckim wnętrzem z klasycznym rozkładem pomieszczeń na 2 kondygnacjach:
KONDYGNACJA 0:
– strefa grill;
– strefa chillout;
– taras;
– basen;
– 3 łazienki;
– 4 pokoje;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– wc;
– garderoba;
– łazienka;
– pokój;
– kuchnia;
– basen;
– taras;
– jadalnia;
– pokój dzienny.
Ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością wstępna instalacja windy. Dużym udogodnieniem jest także praktyczny magazyn. Rodziny zmotoryzowane zainteresuje prywatny parking.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa fantastyczną lokalizacją na terenie, gdzie klimat gwarantuje słońce niemal przez wszystkie dni w roku. To teren elitarnego osiedla. Z okien oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji roztacza się zapierający dech w piersiach widok na morze. W poczet zalet warto jeszcze dopisać doskonałą lokalizację w otoczeniu rozwiniętej infrastruktury.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (071-203)

Kontakt:
e-mail: spainmarbella@wgn.pl