slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i została oddana do użytku w 2018 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z trzech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 5 571 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na jednej kondygnacji ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 780 tys. zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 140 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 1 301 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym osobom, które chcą mieszkać na światowym poziomie w bliskim kontakcie z naturą. To również propozycja dla tych, co cenią ekologiczne rozwiązania i ergonomię. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży całkowicie wyposażona i umeblowana. Przemyślany układ pomieszczeń obejmuje:
NA PARTERZE: komunikację + kuchnię + jadalnię + garderobę + pralnia/pomieszczenie techniczne + wiatrołap + pomieszczenie gospodarcze + pokój dzienny + 2 pokoje + łazienkę.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje przyszłym właścicielom najwyższy stopień bezpieczeństwa: instalacja alarmowa + monitoring. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia domownikom liczne udogodnienia podnoszące komfort jego użytkowania, jak np. ogrzewanie podłogowe. Na osobną uwagę zasługuje starannie zadbany ogród z wieloma nasadzeniami kolorowych kwiatów, krzewów i owocowych drzew. Ogromne wrażenie robi z kolei drewniany taras i ogród.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca ponadto jasnym, widnym i słonecznym wnętrzem z wygodną, komfortową i otwartą przestrzenią dzienną. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży ekonomiczna w utrzymaniu (instalacja fotowoltaiczna). Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się na terenie nobilitującego, kameralnego osiedla. Wokół dużo zieleni (las). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Polecamy. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont luksusowej rezydencji. WGN zapewnia rynkowe ceny, bezpieczeństwo korzystnej transakcji oraz pomoc notariusza. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Kupujący ponosi koszty związane z zakupem nieruchomości: podatek od czynności cywilno-prawnych + taksy notarialnej + wpisów do księgi wieczystej + obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (034-486)

Kontakt:
e-mail: m.pilarek@wgn.pl