slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

Rezydencja do sprzedaży Hiszpania (San Pedro del Pinatar)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w San Pedro del Pinatar (Hiszpania). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku pierwotnego i oddana zostanie do użytku w 2023 roku. Wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż składa się z czterech pokoi w dobrze skalkulowanej cenie za metr kwadratowy wynoszącej 16 707 zł/m2. Warto w tym momencie dodać, że wszystkie pomieszczenia i pokoje rozmieszczone na dwóch kondygnacjach ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży wykończono materiałami najlepszej klasy. Ma to przełożenie na adekwatną do zastanego luksusu cenę 2 138 500 zł, a ta z kolei idzie w parze z gwarancją najwyższego komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w zabudowie wolno stojącej o powierzchni 128 m2. Wszystkie atuty oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji sprawiają, że jest to doskonała propozycja dla zamożnych klientów, którzy oczekują najwyższego standardu życia. Działka – 160 m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje swoją unikatową lokalizacją w pobliżu przepięknych plaż z drobnym, białym piaskiem oraz krystalicznie czystymi wodami. Tu swoje miejsce na ziemi znajdą na pewno zamożne osoby, dla których priorytetem jest bliski kontakt z naturą. Z myślą o nich powstał bowiem spacerowy pasaż nad brzegiem morza. Smakosze docenią wiele restauracji z wykwintnymi potrawami oraz urocze kawiarnie. W okolicy oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji nie brakuje również sklepów. Dużą zaletą lokalizacji jest także panujący tu klimat, który został uznany przez WHO za jeden z najzdrowszych na Ziemi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia swoim mieszkańcom najwyższy komfort oraz wysokie poczucie bezpieczeństwa (antywłamaniowe drzwi). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca ponadto imponującym wnętrzem zaaranżowanym z dbałością o każdy detal oraz funkcjonalnym rozkładem: 3 łazienki + 3 sypialnie + kuchnia + pokój dzienny. Wisienką na torcie jest prywatny basen oraz solarium na dachu.

Gwarantujemy kompleksową obsługę klienta: prezentacje wybranych wcześniej ekskluzywnych rezydencji do sprzedaży, pomoc w załatwieniu wszystkich formalności przy ich zakupie, uzyskanie korzystnego kredytu w hiszpańskim banku. Zajmujemy się także obsługą najmu luksusowych rezydencji należących do naszych klientów. Aktualne inwestycje na stronie www.wgn.pl.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (188-9503)

Kontakt:
e-mail: a.kupis@wgn.pl