slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

Rezydencja do sprzedaży Gdańsk

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gdańsku (pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 2,395 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 300 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy sześć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2020. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 9 979 zł/m2, liczbą czterech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje domownikom światowy komfort życia dzięki między innymi znajdującym się na każdej kondygnacji klimatyzatorom. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
POZIOM JEDEN: garaż + strefa biurowa / rekreacyjna + pomieszczenie gospodarcze + antresola / gabinet + hol + pralnia + sauna + 4-osobowe jacuzzi + strefa SPA;
POZIOM DWA: wc + pokój dzienny + kuchnia;
POZIOM TRZY: 2 łazienki + 3 sypialnie.
Do luksusowej rezydencji na sprzedaż przynależy dwustanowiskowy garaż. Osoby posiadające więcej pojazdów mają możliwość parkowania na osiedlu.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia swoim mieszkańcom wysoki stopień bezpieczeństwa, nad czym czuwają czujniki dymu oraz instalacja alarmowa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje także ogromnym potencjałem z możliwością prowadzenia własnego biznesu (osobne wejście).

Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyposażona została w wiele gadżetów XXI wieku i nowoczesnych rozwiązań typu „smart home”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży objęta gwarancją deweloperską do 2025 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto komfortowym i zaaranżowanym zgodnie z najnowszymi trendami wnętrzem. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży niezwykle ekonomiczna w utrzymaniu dzięki zastosowaniu energooszczędnych materiałów i rozwiązań.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do zamożnych osób, które pragną połączyć niezależność domu z komfortem zarezerwowanym dla lokalizacji nieopodal centrum. Na gdańską Starówkę dojdziemy w około piętnaście minut. W zasięgu wzroku liczne sklepy, znana i lubiana przez mieszkańców galeria handlowa, przedszkola, szkoły etc. Na koniec warto podkreślić, że oferowana do sprzedaży ekskluzywna rezydencja znajduje się na słonecznym wzniesieniu, na zamkniętym, prestiżowym, willowym terenie z pięknym widokiem. W razie wszelkich pytań dotyczących oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji lub kredytu na jej zakup bardzo proszę o kontakt mailowy. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną łącznie z weryfikacją prawną jej stanu.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie i przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (008-1426)

Kontakt:
e-mail: j.zolnowska@wgn.pl