prestiżowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie) za 999 tysięcy złotych. Powierzchnia 255 metrów kwadratowych, wolno stojąca zabudowa a także przemyślany rozkład pięciu pokoi to ważne jej zalety. Do kolejnych atutów ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży bez wątpienia można dodać najwyższy standard, 2010 rok budowy oraz zagospodarowaną i perfekcyjnie utrzymaną działkę o pow. 1 300 mkw. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa praktycznym rozkładem pomieszczeń i pokoi na jednej kondygnacji. Warto zaznaczyć, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal od razu. Gwarantują to najwyższej jakości materiały wykończeniowe, gustowna aranżacja wnętrza oraz elitarna lokalizacja. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z rynku wtórnego i oferowana jest na sprzedaż w znakomitej cenie za metr kwadratowy 3 918 złotych.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży gwarantuje przyszłym domownikom ogromne poczucie bezpieczeństwa (instalacja alarmowa) i komfortu. Dużym atutem jest również przepiękne otoczenie – bardzo zadbany i zadbany ogród łącznie z oczkiem wodnym. Rozkład pokoi pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
POZIOM ZERO: schowek + gabinet + taras + garaż + pokój dzienny + pralnia + kuchnia + łazienka + jadalnia + przedsionek + hol
POZIOM JEDEN: pomieszczenie gospodarcze + 3 sypialnie + garderoba + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zaprojektowana, zaaranżowana i urządzona z dużym wyczuciem smaku przez profesjonalną firmą zajmującą się projektowaniem i dekorowaniem wnętrz. Przy luksusowej rezydencji na sprzedaż mieści się własna stacja uzdatniania wody. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zakwalifikowała się do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu opłata za pośrednictwo dla biura nieruchomości przerzucona jest na sprzedającego.

Zapraszamy na prezentację tej luksusowej rezydencji na sprzedaż. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje z doradcą – 27 banków w jednym miejscu. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie, a także przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2699)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl