slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca okazyjną ceną za metr kwadratowy (7 643 zł/m2) i dedykowana jest najbardziej wymagającym osobom nie tolerującym żadnych kompromisów, jeśli chodzi o jakość. Dużą zaletą luksusowej rezydencji na sprzedaż jest zadbana i zagospodarowana działka o pow. 3 001 m2, a także ciekawa cena 2,2 mln zł. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w zabudowie wolno stojącej oddana do użytku w 2016 roku. Powierzchnia oferowanej na sprzedaż luksusowa rezydencja to 290,47 m2. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z dwóch kondygnacji, na których zaaranżowano pięć pokoi. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje nowym domownikom niespotykany poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Sprzyjają temu użyte materiały najlepszego sortu.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje w pierwszej kolejności przepiękne zadbanym i bajkowym ogrodem z zielonymi trawnikami, kolorowymi kwiatami etc. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zapewnia przyszłym właścicielom życie na europejskim poziomie w komforcie i wygodzie (ogrzewanie podłogowe). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa ponadto estetycznie i ze smakiem urządzonym wnętrzem:
KONDYGNACJA 0:
– łazienka;
– weranda;
– korytarz;
– 2 kuchnie;
– jadalnia;
– pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1:
– pralnia;
– łazienka;
– taras;
– 2 pokoje;
– garderoba;
– sypialnia;
– pokój dzienny.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż posiada także:
– 3 stanowiskowy garaż;
– 2 stanowiskowy garaż;
– kotłownię.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż otoczona jest pięknym krajobrazem i zadbaną zielenią. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca fantastyczną lokalizacją w niepowtarzalnej, willowej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż w ramach prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, co oznacza, że prowizję dla biura pokrywa tylko strona sprzedająca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem agentów WGN.

Zapraszamy na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Kredyty hipoteczne – bezpłatne konsultacje i formalności – wszystkie banki w jednym miejscu.

Reprezentuję markę WGN, która jest liderem na rynku nieruchomości, a dzięki swojemu 30-letniemu doświadczeniu oferuje najwyższą jakość usług. Dysponujemy szerokim zapleczem w postaci wiedzy i doświadczenia naszych agentów, pomocy prawnej oraz kompleksowej obsługi biura. Pozwala nam to zapewnić naszym klientom korzystne i bezpieczne transakcje. Stosujemy system jakości ZJ-WGN. Gwarantujemy pełne zaangażowanie przy współpracy z Państwem.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4791)

Kontakt:
e-mail: m.wiezowski@wgn.pl