eleganckie i stylowe wnętrze luksusowej rezydencji na sprzedaż Inowrocław

Rezydencja do sprzedaży Inowrocław

Luksusowa rezydencja do sprzedaży w Inowrocławiu (kujawsko-pomorskie). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż składa się z trzech kondygnacji w atrakcyjnej cenie za metr kwadratowy 2 192 zł/mkw. Przepięknie zadbana działka o pow. 350 mkw., oraz najlepszego sortu materiały wykończeniowe to kolejne zalety tej oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji. Warto jeszcze podkreślić wysoki standard wykończenia wnętrza, co oznacza, że nowi właściciele mogą się tu wprowadzić niemal w każdej chwili. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży pochodzi z 2005 roku. Cztery pokoje. Długą listę zalet zamyka z pewnością okazyjna cena 585 tys. złotych, wygodny metraż 266, 92 mkw., a także korzystna lokalizacja. Rynek wtórny.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dla najbardziej wymagających klientów. Luksusowa rezydencja na sprzedaż bez jakichkolwiek obciążeń. Właściciel dopuszcza możliwość zamiany tej luksusowej rezydencji na ekskluzywny apartament w bloku, na parterze / pierwszym piętrze w Inowrocławiu lub na działkę budowlaną w Inowrocławiu ewentualnie jego okolicach. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje zabudowę kuchenną ze sprzętem AGD, wyposażenie łazienki. Pozostałe elementy umeblowania do uzgodnienia z właścicielem.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca swoim funkcjonalnym rozmieszczeniem pokoi i pomieszczeń na 3 kondygnacjach:
KONDYGNACJA 1/2: garaż + łazienka + kuchnia
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + jadalnia + salon
KONDYGNACJA 1: łazienka + garderoba + 3 sypialnie.
Mocnym atutem jest na pewno również starannie wypielęgnowany ogród.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż nadaje się dla osób ceniących przestrzeń, wygodę i luksus. Zapraszam na prezentację tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży. Bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu tej ekskluzywnej rezydencji oferujemy na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, a także wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-4072)

Kontakt:
e-mail: i.mrozinska-kawecka@wgn.pl