prestiżowe wejście z kolumnami do luksusowej rezydencji na sprzedaż Kalisz (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Kalisz (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Kalisza (wielkopolskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż adresowana do najbardziej wymagających klientów, którzy oczekują najwyższego standardu, najlepszej jakości użytych materiałów wykończeniowych oraz atrakcyjnej lokalizacji. Cena – 850 000 złotych. Powierzchnia 400 metrów kwadratowych, co w przeliczeniu na metr kwadratowy daje tylko 2 125 zł. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z 2 kondygnacji, na których zaaranżowano 8 pokoi. Budynek pochodzi z 1998 roku. Zabudowa wolno stojąca. Luksusowa rezydencja na sprzedaż posadowiona jest na przepięknej, 3500-metrowej działce.  Ekskluzywna rezydencja przygotowana od razu do zamieszkania.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca starannie utrzymanym ogrodem z licznymi nasadzeniami. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o ogromnym potencjale – doskonale nadaje się na prestiżową restaurację, ekskluzywny pensjonat, luksusowy hotel albo siedzibę firmy. Rozkład pokoi i pomieszczeń w luksusowej rezydencji na sprzedaż:
KONDYGNACJA -1: kotłownia + łazienka + 3 pomieszczenia
KONDYGNACJA 0: taras + kuchnia + wc + hol + salon + 3 pokoje + 3 łazienki + spiżarnia
KONDYGNACJA 1: garderoba + 4 pokoje + hol + pralnia + łazienka.

Długa listę zalet ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zamyka doskonała lokalizacja zapewniająca przyszłym właścicielom spokój, ciszę i bezpieczeństwo. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że nad bezpieczeństwem dodatkowo czuwa zaawansowany monitoring. Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (189-168)

Kontakt:
e-mail: i.jaskiewicz@wgn.pl