reprezentacyjne wejście do ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Gniezno

Rezydencja do sprzedaży Gniezno

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w Gnieźnie (wielkopolskie). Najlepszego gatunku materiały wykończeniowe, znakomita lokalizacja, a także najwyższy standard wykończenia to najmocniejsze atuty luksusowej rezydencji na sprzedaż. Ekskluzywna rezydencja kosztuje 1 199 000 złotych, co daje atrakcyjną cenę za metr 4 441 zł. Powierzchnia luksusowej rezydencji na sprzedaż wynosi 270 mkw. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja oddana do użytku w 2016 roku. Luksusowa rezydencja na sprzedaż o funkcjonalnym rozkładzie pokoi na 2 kondygnacjach.  Zabudowa wolno stojąca. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wybudowana na zagospodarowanej, 1000-metrowej działce. Luksusowa rezydencja gotowa do wprowadzenia się nowych właścicieli.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o przemyślanym rozkładzie pomieszczeń, dzięki czemu znakomicie nadaje się do zamieszkania przez wielopokoleniową rodzinę. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca oryginalną architekturą projektu znanej pracowni. Rozkład pokoi oraz pomieszczeń w ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży:
na PARTERZE znajdują się:
– gabinet
– sień
– kuchnia
– 2 tarasy
– pokój
– hall
– wc
– magazyn
– jadalnia
– salon
– kotłownia
na PIĘTRZE mieści się:
– łazienka
– hall
– pokój kąpielowy
– 3 tarasy
– 3 garderoby
– 5 pokoi
– pralnia.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana osobom, które szukają prestiżu i luksusu. Cena luksusowej rezydencji do negocjacji ze zdecydowanym kupującym. Dużym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest jej starannie utrzymana i zagospodarowana działka. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyłącznie za pośrednictwem brokerów WGN. Zapraszamy na prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży.

Gwarantujemy bezpłatne konsultacje i formalności związane z kredytowaniem zakupu luksusowej rezydencji na najlepszych warunkach. Wszystkie banki w jednym miejscu. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo, profesjonalizm i zadowolenie naszych klientów. Zapraszam na bezpłatną prezentację ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży, na której z pewnością poczujecie Państwo urok tego miejsca.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (037-2672)

Kontakt:
e-mail: m.zielinska-goebel@wgn.pl

x (x)