slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,499 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 240 m2 powierzchni posadowiona na działce 869 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzą pięciu pokoje wykończone materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2001. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 246 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży dedykowana zamożnym klientom przyzwyczajonym do życia na światowym poziomie w otoczeniu najwymyślniejszych luksusów (klimatyzacja, elektryczne rolety). To doskonała propozycja dla majętnych osób, dla których priorytetami jest poczucie bezpieczeństwa, spokój i bliskość bogatego zaplecza handlowo-usługowego (punktów usługowych, przychodni zdrowia, sklepów). Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert estetycznie wykończonym wnętrzem o następującym rozkładzie: kuchnia + 2 wc + 2 łazienka + pokój dzienny + 5 sypialni. Właściciele aut docenią 2 garaże.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje ponadto bajkowym ogrodem zaprojektowanym w stylu „modern”. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży zachwyca cichą i spokojną lokalizacją w II linii zabudowy. To niewątpliwie jedna z najbardziej poszukiwanych i zielonych okolic. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży olśniewa estetycznie urządzonym wnętrzem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny zalecamy jej weryfikację. Gwarantujemy obsługę notarialną i pomagamy w uzyskaniu kredytu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i obejrzenia prezentowanej luksusowej rezydencji na sprzedaż.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (116-2902)

Kontakt:
e-mail: jaworzno@wgn.pl