slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

Rezydencja na sprzedaż Legnica (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na jednej kondygnacji. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 225,03 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 345 000 zł (1 533 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 1 500 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z funkcjonalnym układem sześciu pokoi.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już od przekroczenia progu wysublimowanym i wystylizowanym wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 1: łazienka, pokój, pokój dzienny, wc, hall, spiżarnia, kuchnia, wiatrołap;
KONDYGNACJA 2: łazienka + gabinet + przedpokój + 4 sypialnie.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży dedykowana majętnym, pracującym rodzinom lub zamożnym klientom, którzy chcą mieszkać w zielonej, bezpiecznej okolicy z możliwością szybkiego dojazdu do autostrady zarówno w kierunku Wrocławia, jak i Legnicy. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zachwyca nobilitującą lokalizacją w otoczeniu elitarnej zabudowy jednorodzinnej. Luksusowa rezydencja do sprzedaży wyróżnia się ogromną działką, co pozwala na wybudowanie garażu w optymalnym miejscu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż wyłącznie za pośrednictwem agentów oraz agentów WGN. Przy transakcji zakupu luksusowej rezydencji gwarantujemy obsługę notarialną oraz dzięki współpracy z 22 bankami, pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja na sprzedaż, kredyt) proszę o kontakt mailowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6152)

Kontakt:
e-mail: g.szozda@wgn.pl