slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 749 tys. zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 120 m2 powierzchni posadowiona na działce 504 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 6 242 zł/m2, liczbą dwóch kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż dedykowana zamożnym osobom, które przyzwyczajone są do życia na światowym poziomie w bezpiecznej i cichej okolicy z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa estetycznie zaaranżowanym wnętrzem o następującym rozkładzie:
KONDYGNACJA 0: pokój dzienny + taras + kuchnia + przedpokój + łazienka + wiatrołap + pralnia + garaż + kotłownia;
KONDYGNACJA 1/2: sypialnia;
KONDYGNACJA 2: 3 sypialnie + 3 balkony + łazienka + przedpokój.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż wyróżnia się wspaniale zaaranżowaną i solidnie ogrodzoną działką. Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje znakomitą lokalizacją w jednej z najpiękniejszych i najbardziej prestiżowych okolic. W otoczeniu nobilitująca zabudowa jednorodzinna. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu prowizję dla biura pokrywa tylko sprzedający (właściciel).

Grupa WGN to największy koncern w obrocie nieruchomościami w Polsce – współpracujemy tylko z najlepszymi. WGN współpracuje z największymi komercyjnymi bankami w Polsce – nasi doradcy bezpłatnie pomogą w uzgodnienia najkorzystniejszej oferty kredytowej dostępnej na rynku. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartym na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. W razie wszelkich pytań (luksusowa rezydencja na sprzedaż, kredyt na zakup) prosimy o kontakt mejlowy.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (068-36)

Kontakt:
e-mail: sebastian.jagusiak@wgn.pl