slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Luksusowa rezydencja na sprzedaż w okolicach Katowic (śląskie). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży wyróżnia się na tle konkurencyjnych ofert swoją atrakcyjną ceną 1,429 mln zł oraz najwyższym stopniem bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż gwarantuje również przyszłym właścicielom niecodziennie spotykany poziom komfortu i prestiżu. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży o 310 m2 powierzchni posadowiona na działce 2 321 m2. Warto zaznaczyć, że oferowana na sprzedaż luksusowa rezydencja adresowana jest do najbardziej wymagających klientów. Zabudowa wolno stojąca. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży tworzy pięć pokoi wykończonych materiałami najlepszej jakości. Rok budowy – 2015. Na koniec warto dodać, że luksusowa rezydencja na sprzedaż zachwyca także atrakcyjną ceną za metr kwadratowy wynoszącą 4 610 zł/m2, liczbą trzech kondygnacji, a także pochodzeniem z rynku wtórnego.

Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż naszpikowana licznymi nowoczesnymi technologiami, jak np. Internet na światłowodzie. Luksusowa rezydencja do sprzedaży oczarowuje już po przekroczeniu progu futurystycznym designem, komfortowym wnętrzem oraz funkcjonalnym układem pokoi i pomieszczeń:
KONDYGNACJA -1: pomieszczenie gospodarcze + kotłownia + sauna + pokój rekreacyjny;
KONDYGNACJA 0: 2-stanowiskowy garaż + garderoba + łazienka + gabinet + jadalnia + kuchnia + jadalnia + pokój dzienny;
KONDYGNACJA 1: komunikacja + łazienka + garderoba +3 sypialnie.
Wyposażenie ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży ujęte już w cenie.

Luksusowa rezydencja do sprzedaży olśniewa przepięknie zadbaną działką z ładnym ogrodem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może malowniczą lokalizacją blisko puszczy. W okolicy dominuje nobilitująca zabudowa rezydencjonalna. Niedaleko apteki, sklepy, przedszkola, szkoły, punkty usługowe, restauracje. Lokalizacja gwarantuje dogodne połączenia drogowe z dużymi miastami aglomeracji górnośląskiej.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w ramach nobilitującego programu „0% prowizji od kupującego”. Kupujący nie płaci wtedy prowizji dla biura, a opłata ta jest przerzucona na stronę sprzedającą. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem brokerów WGN. Kupując tę luksusową rezydencję z pomocą WGN Orzesze, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów, zapewnimy pełną obsługę notarialną łącznie z weryfikacją nieruchomości. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 32-letnim doświadczeniu.

WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza. Więcej ciekawych ofert znajdziesz na www.wgn.pl. Więcej informacji udzielę drogą mejlową i podczas prezentacji. Gwarantujemy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości, a przy transakcji sprzedaży gwarantujemy obsługę notarialną. Klienci biura WGN Orzesze przy zakupie tej luksusowej rezydencji otrzymują w ramach współpracy voucher 10% rabatu na zakup produktów i materiałów do przeprowadzenia prac modernizacyjnych lub remontu od firmy Leroy Merlin.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (064-57)

Kontakt:
e-mail: g.pasternak@wgn.pl