slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 370,9 m2, a także ciekawą ceną 2 240 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 2 kondygnacjach. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2016 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 11 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 1114 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 6 039 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż oczarowuje już od pierwszej prezentacji najwyższym standardem wykończenia wnętrza oraz wieloma nowoczesnymi udogodnieniami, jak np. światłowodowy internet. Cena ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży obejmuje wyposażenie łazienki oraz kuchni. Pozostałe elementy wyposażenia/umeblowania do negocjacji z właścicielem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oferuje mieszkańcom również poczucie bezpieczeństwa, za co odpowiada monitoring + antywłamaniowe rolety + domofon.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż stanowi część nobilitującego kompleksu zabudowań łącznie z drugim budynkiem mieszkalnym. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się m.in. z: 6 sypialni + pokoju dziennego + 2 wc + łazienki + jednostanowiskowego garażu (+ kilku miejsc postojowych) + pomieszczenia piwnicznego. Do niewątpliwych atutów tej ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży koniecznie należy dodać imponującą działkę. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży z prywatnym basenem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż tylko za pośrednictwem agentów WGN. Ekskluzywna rezydencja na sprzedaż zakwalifikowana została do prestiżowego programu „0% prowizji od kupującego”, dzięki czemu kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura nieruchomości. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową.

Kupując tę ekskluzywną rezydencję do sprzedaży pomocą WGN, nie zapłacisz prowizji i nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu atrakcyjnej ceny, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Chętnie kupimy twoją nieruchomość za gotówkę, możliwa zamiana. Doradzimy w uzyskaniu korzystnego kredytu (22 banki w ofercie). Wyremontujemy lub wykończymy pod klucz każdą Twoją nieruchomość wraz z zaufanymi i sprawdzonymi ekipami remontowymi, architektami czy firmami meblarskimi. W naszą pracę wkładamy całe serce, dlatego jesteśmy liderem sprzedaży nieruchomości na terenie Śląska i Zagłębia (m.in. w Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach czy Dąbrowie Górniczej), a także laureatami prestiżowych nagród: Broker WGN 2022 dla najlepszych biur w Polsce, Lider Otodom 2021 dla woj. śląskiego, Nr 1 na rynku katowickim wg MoneyPL.

Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-4240)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl