slider-01
Nieruchomości z najwyższej półki
slider-01
slider-02
Nowoczesne apartamenty i luksusowe rezydencje
slider-02
slider-03
Zrealizuj swoje marzenia z WGN
slider-03
slider-05
Piękne pałace, dwory i zamki
slider-05
previous arrow
next arrow
You are currently viewing Rezydencja na sprzedaż Legnica

Rezydencja na sprzedaż Legnica

  • Post category:Rezydencje

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w Legnicy (dolnośląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż poszczycić się może wolno stojącą zabudową i wykończeniem z materiałów najwyższej jakości. Wnętrze ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zaaranżowano na 3 kondygnacjach. Luksusowa rezydencja na sprzedaż z rynku wtórnego. Wygodny metraż 150 m2 w połączeniu z zapewnieniem przyszłym właścicielom najwyższego komfortu i bezpieczeństwa to kombinacja, która spodoba się wielu klientom. Podobnie jak adekwatna do zastanego luksusu cena 998 000 zł (6 653 zł/m2). Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży posadowiona jest na starannie wypielęgnowanej działce o pow. 623 m2. Luksusowa rezydencja na sprzedaż oddana do użytku w 2005 roku z funkcjonalnym układem 4 pokoi.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż imponuje w pierwszej kolejności atrakcyjną lokalizacją w otoczeniu bogatego zaplecza handlowo-usługowego: sklepów, dyskontów, punktów usługowych, marketów, szkół, aptek, placów zabaw, przychodni zdrowia. Okolica uważana jest za cicha, wygodną i bezpieczną. Na właścicieli aut czeka garaż. Dużym atutem oferowanej do sprzedaży ekskluzywnej rezydencji jest na pewno bliskość autostrady A4. Luksusowa rezydencja do sprzedaży zachwyca dystyngowanym, eleganckim wnętrzem o następującym układzie:
KONDYGNACJA 0: aneks kuchenny + pokój dzienny + łazienka + pokój dla dziecka + sypialnia;
KONDYGNACJA 1: 2 pokoje + łazienka + garderoba + pokój dzienny.
Warto w tym miejscu dodać, że wnętrze ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż przeszło generalny remont w 2020 roku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży imponuje prywatnym basenem, fantastycznym ogrodem oraz słonecznym tarasem. Luksusowa rezydencja na sprzedaż zapewnia domownikom nie tylko najwyższy standard życia (klimatyzacja), ale również poczucie bezpieczeństwa. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów. Więcej ciekawych ofert na www.wgn.pl. Dodatkowych informacji udzielimy drogą mejlową. Stosujemy System Jakości ZJ WGN oraz Kodeks Etyki Zawodowej Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu. WGN gwarantuje rynkowe ceny, bezpieczeństwo transakcji oraz pomoc notariusza.

Informacje dotyczące ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia luksusowej rezydencji na sprzedaż oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (156-6206)

Kontakt:
e-mail: m.tomalak@wgn.pl