imponująca rozmachem bryła ekskluzywnej rezydencji na sprzedaż Katowice (okolice)

Rezydencja do sprzedaży Katowice (okolice)

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży w okolicach Katowic (śląskie). Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoją komfortową powierzchnią liczącą 251,28 m2, a także ciekawą ceną 990 000 zł. Już na początku warto odnotować, że ekskluzywna rezydencja do sprzedaży perfekcyjnie nadaje się pod najbardziej wymagających klientów, nierzadko VIP-ów, którzy docenią najwyższej jakości materiały wykończeniowe oraz niecodziennie spotykany poziom komfortu i bezpieczeństwa. Luksusowa rezydencja na sprzedaż rozplanowana na 1 kondygnacji. Zabudowa wolno stojąca. Rynek wtórny. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży oddana została do użytku w 2007 roku. Wnętrze oferowanej na sprzedaż luksusowej rezydencji o przemyślanym układzie 5 pokoi. Mocnym atutem ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży jest na pewno jej pieczołowicie wypielęgnowana działka 2 408 m2 oraz cena w przeliczeniu na metr kwadratowy wynosząca 3 940 zł/m2.

Luksusowa rezydencja na sprzedaż olśniewa swoim eleganckim, przestronnym i wytwornym wnętrzem na przepięknie zadbanej i zagospodarowanej działce. Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży znajduje się w otoczeniu prestiżowej zabudowy jednorodzinnej, w spokojnej i bezpiecznej okolicy. Luksusowa rezydencja na sprzedaż dedykowana majętnym rodzinom z uczącymi się dziećmi, które cenią zaufanych sąsiadów, wygodny dojazd do okolicznych miast, a także spędzanie czasu w pięknym ogrodzie z dala od miejskiego zgiełku.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży składa się z następujących pomieszczeń i pokoi:
– wiatrołap
– garderoba
– hall
– 3 łazienki z osobnymi wc
– salon
– taras
– 4 sypialnie
– częścią jadalniana
– kotłownia
– 2-stanowiskowy garaż.
Cena luksusowej rezydencji na sprzedaż pozostaje do negocjacji.

Ekskluzywna rezydencja do sprzedaży tylko za pośrednictwem brokerów oraz agentów WGN. Zapraszamy do współpracy inne biura nieruchomości. Luksusowa rezydencja na sprzedaż mieści się w otoczeniu rozbudowanej infrastruktury, jak: sklepy, punkty usługowe, apteki, placówki bankowe, przedszkola, szkoły. W razie wszelkich pytań (ekskluzywna rezydencja do sprzedaży, kredyt na zakup) proszę o kontakt mailowy.

Współpracując z WGN Sosnowiec i WGN Tarnowskie Góry – biurami nieruchomości działającymi na terenie Śląska i Zagłębia – otrzymujesz pełną obsługę, a dodatkowo nie podpisujesz żadnych umów. Kupując te nieruchomość z naszą pomocą, nie zapłacisz żadnej prowizji. Oferujemy pomoc w finansowaniu zakupu. Kupimy twoją dotychczasową nieruchomość za gotówkę (możliwa zamiana) lub pomożemy w uzyskaniu korzystnego kredytu (na zakup i/lub remont). Wesprzemy Cię również w uzyskaniu atrakcyjnej ceny zakupu, a następnie zapewnimy pełną obsługę notarialną wraz z weryfikacją nieruchomości. Co więcej, zaoferujemy pomoc w budowie lub wykończeniu: polecimy ci sprawdzone i zaufane firmy budowlane, dzięki którym wybudujesz i/lub wykończysz „pod klucz” swoją wymarzoną nieruchomość. A to wszystko sprawnie i na jasnych warunkach określonych w umowie.

Przy transakcji zakupu ekskluzywnej rezydencji zapewniam obsługę notarialną wraz z weryfikacją prawną jej stanu, a dzięki współpracy z 22 bankami pomagamy w negocjowaniu jak najniższej raty oraz uzyskaniu bankowego kredytu na zakup, budowę lub jej remont. Informacje dotyczące luksusowej rezydencji na sprzedaż zostały sporządzone na podstawie oświadczeń i nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji, zalecamy ich osobistą weryfikację. Wszystkie teksty, rysunki, zdjęcia ekskluzywnej rezydencji do sprzedaży oraz wszystkie inne informacje opublikowane na niniejszych stronach podlegają prawom autorskim. Wszelkie kopiowanie, dystrybucja, elektroniczne przetwarzanie oraz przesyłanie zawartości bez zezwolenia zabronione. Wszelkie prawa zastrzeżone. (143-2758)

Kontakt:
e-mail: r.kampczyk@wgn.pl